Divadlo bez bariér - napsali nám

10/10/16

O představení Na Paši/Divadlo z Pasáže:

"Klienti byli spokojení a doufám, že účinkující také. Představení bylo opravdu moc milé. Zprávu o tom uveřejníme také na našich webových stránkách.

Srdečně zdravím, ještě jednou moc děkuji jménem našich klientů za krásné představení a za to, že na nás myslíte!"

Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace

O představení Válka profesora Klamma/Divadlo Minor:

"Děkujeme za zprostředkování velmi zajímavého divadelního představení. Studenti, kolegové i dvě paní ekonomky, prostě všichni diváci byli nadšeni. Snad se i panu Navrátilovi u nás líbilo.

Přeji hezké dny a spoustu dalších spokojených diváků."

Matiční gymnázium Ostrava

O představení Ukradený čas/Divadlo X10:

"Děkujeme moc za včerejší představení. Děti ani nedutaly, něco tak půvabného jsem ještě neviděla. Duch alternativní scény byl naprosto naplněn.Děti byly tiše ještě celou cestu tramvají do školky, až se jedna paní ptala, co to jsou za děti, že takové ticho ještě nezažila:))"

ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů

O WALLS & HANDBAGS/Losers Cirque Company:

"Věděla jsem, že se máme na co těšit, ale realita byla nad očekávání. Program byl prostě úchvatný a děti byly v úžasu od začátku do konce. Myslím, že asi nikdo z nich nic podobného naživo neviděl. Ještě jednou děkuji za krásný zážitek a budu se těšit na další návštěvu."

Základní škola pro sluchově postižené

O MAXI dílně/THeatr ludem:

"Setkání s Maxipsem Fíkem bylo zážitkem nejen pro děti, ale i pro dospělé. Lektorky jsou naše čtenářky, tak jsme se všichni cítili jako doma. Děkuji za nás za všechny."

Knihovna města Ostravy, oddělení pro děti a mládež