Program SI 2019

neděle 29. září

15.00 KALD DAMU | Praha | ČR

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ

amfiteátr | 4+ | 35min | česky

16.00 Cirkus trochu jinak | Ostrava | ČR

BALÁ BILE

v ulicích

17.00 Divadlo Lampion | Kladno | ČR

ŠŤASTNÝ PRINC

hlavní scéna | zahajovací představení | 5+ | 60min | česky

18.45 Divadlo Alfa | Plzeň | ČR

ALFA FARMA

alternativní scéna | 14+ | 60min | česky

19.00 Divadlo bratří Formanů | Praha | ČR

DEADTOWN

Černá louka | rodinné | 90min | česky


pondělí 30. září

09.00 Andrea Buzetti | Itálie

UNA STORIA SOTTOSOPRA

alternativní scéna | 1 + | 35min | beze slov

10.00 Pickled Image | Nordland Visual Theatre | Velká Británie

YANA AND THE YETI

hlavní scéna | 5+ | 60min | beze slov

10.30 Andrea Buzetti | Itálie

UNA STORIA SOTTOSOPRA

alternativní scéna | 1+ | 35min | beze slov

13.30

LoutKEC

loutková kavárna

15.00 Studio DAMÚZA | Praha | ČR

GOLEM

amfiteátr | 6+ | 40min | česky

17:00 Divadlo Drak | Hradec Králové | ČR

BÍLÝ TESÁK

hlavní scéna | 9+ | 60min | česky

19:00 Divadlo bratří Formanů | Praha | ČR

DEADTOWN

Černá louka | rodinné | 90min | česky

19:30 Lutkovno Gledališce Ljubljana | Slovinsko

NEKJE DRUGJE | SOMEWHERE ELSE

alternativní scéna | 7+ | 45min | anglicky s českými titulky

21:00 IDDQD | ČR

GOON!

Stará aréna | 14+ | 50min | česky


úterý 1. října

08:30 Divadlo loutek Ostrava | ČR

PLASŤÁCI ÚTOČÍ

alternativní scéna | 7+ | 65min | česky

10:00 Teater Lichtbende | Nizozemsko

ME AND THE FLEA

hlavní scéna | 4+ | 45min | beze slov

13.30

LoutKEC

loutková kavárna

15.00 Divadlo b | Praha | ČR

MALÝ PÁN

amfiteátr | 4+ | 45min | česky

17.00 Une Tribu collectif | Belgie

BLIZZARD

hlavní scéna | 7+ | 50min |anglicky - minimum slov

19.00 Livsmedlet Theatre | Finsko

INVISIBLE LANDS

alternativní scéna | 12+ | 55min| beze slov

21.00 Zero en Conducta Co. | Rotativa Performing Arts | Španělsko

TRASH

Stará aréna | 10+ | 30min | beze slov


středa 2. října

09.00 Puzzle Theatre | Kanada

VARIABLE CLOUDINESS

alternativní scéna | 5+ | 40min | beze slov

10.00 Cie O quel dommage | Belgie

MA TACHE

hlavní scéna | 4+ | 45min | beze slov

10.30 Puzzle Theatre | Kanada

VARIABLE CLOUDINNES

alternativní scéna | 5+ | 40min | beze slov

13.30

LoutKEC

loutková kavárna

15.00 Buchty a loutky | Praha | ČR

KOCOUR V BOTÁCH

amfiteátr | 3+ | 40min | česky

17.00 Sofie Krog Teatre | Dánsko

THE HOUSE

alternativní scéna | 12+ | 55min | anglicky

19.00 Zero en Conducta Co. | Rotativa Performing Arts | Španělsko

EH MAN HE

hlavní scéna | 10+ | 60min | jedna věta off voice

19.00 Divadlo bratří Formanů | Praha | ČR

DEADTOWN

Černá louka | rodinné | 90min | česky

21.00 Svironi Fantasy Theatre | Israel

MEIN KIND

Stará aréna | 15+ | 60min | anglicky


čtvrtek 3. října

09.00 Puzzle Theatre | Kanada

GOOD NIGHT!

hlavní scéna | 3+ | 35min | beze slov

10.00 Teremok – Vologda Regional Puppet Theatre | Rusko

POVĚST O IKONOPISCI DIONISIJOVI

alternativní scéna | 12+ | 50min | rusky

13.30

LoutKEC

loutková kavárna

15.30 LALE.TEATR | Polsko

KRECIPUPA

hlavní scéna | 1+ | 30 + 15min | beze slov

17.00 Decoltas Handwerk | Německo

SEANCE

Stará aréna | 10+ | 20min | anglicky

18.30 Fekete Seretlek a Studio Damúza | Slovinsko, ČR

RAT

alternativní scéna | 14+ | 70min | česky

19.00 Divadlo bratří Formanů | Praha | ČR

DEADTOWN

Černá louka | rodinné | 90min | česky

21.00 Fekete Seretlek | Slovinsko,ČR

KONCERT

Stará aréna


pátek 4. října

09.00 Naivní divadlo | Liberec | ČR

ŠŠŠŠ. ŠŠŠŠ. HŮŮŮ. HAF!

alternativní scéna | 2+ | 40min | beze slov

10.00 Insectotropics | Španělsko

LA CAPUTXETA GALACTICA

hlavní scéna | 9+ | 45min | anglicky

16.00 Naivní divadlo | Liberec | ČR

O HODINĚ NAVÍC aneb POTLACH V HUSTNÍKU

hlavní scéna | slavnostní zakončení | 6+ | 45min | česky

19.00 Divadlo bratří Formanů | Praha | ČR

DEADTOWN

Černá louka | rodinné | 90min | česky