MALÁ MÍNA ZMLSANÁ - UŽ V NEDĚLI 24. 1.

21/01/21


Malá Mína je hodně zmlsaná. Když má sníst něco, co jí nechutná,děsně vyvádí. Tak na příklad, když dostane čočku s párkem, koprovou omáčku s vajíčkem nebo nedejbože špenát. Ten byl zrovna dnes k večeři. Mína si chtěla vydupat místo té zelené slizké kaše hamburger s hranolky, ale maminka s tatínkem řekli ne! Mína spustila pořádný řev, hotový skandál u jídelního stolu z toho byl. Jenže rodiče byli neoblomní a poslali Mínu spát. Bez večeře!

Hladová Mína se v noci připlíží k ledničce, a když ji otevře, nevěří svým očím: Uvnitř pořádají schůzi pan Párek, paní Koprová a René Špenát! Řeší spolu velmi vážný problém, zatímco namyšlený Hugo von Hamburger se jim posmívá!! Kdo ví, co z toho vzejde, ale určitě nebude nouze o legraci a bujarou hudbu.


Pro děti od 5 let

Tohle rockové divadlo můžete spolu s námi zdarma sledovat v neděli 24. 1., a to na tomto odkazu: https://youtu.be/y_d6DHjm9Fs

Nebo tady:

A pokud si chcete zkrátit čekání nějakou tvořivou činností, tak se můžete mrknout na jednoduchý úkol pro děti, který více popisujeme TADY.