NOC DIVADEL 21. 11.


03/11/15


Víte, kde dříve byly scény vašich oblíbených ostravských divadel? Kde hráli Bezruči? Odkud přišla Komorní scéna Aréna do nových prostor? Nechodili jsme jako malé děti do Divadla loutek někam jinam než dnes? A existovalo vůbec Národní divadlo moravskoslezské?
Na všechny otázky odpovíme při noční divadelní pouti s historikem Martinem Strakošem!

Do Noci divadel 2015 se opět zapojila všechna ostravská profesionální divadla – Národní divadlo moravskoslezské, Divadlo Petra Bezruče, Komorní scéna Aréna a Divadlo loutek Ostrava.

Divadla pro vás opět vytvořila společný program.
Noční pouť podzimní Ostravou se tentokrát bude konat s historikem Martinem Strakošem! Ten nás provede po místech, ve kterých dříve působila naše ostravská divadla. U jednotlivých zastavení se dovíme něco o historii dané budovy a co víc, třeba se nám vzpomínkou podaří vyvolat ducha dávnějších dob a objeví se mezi námi herci jednotlivých scén.
Milí poutníci, naše putování bude mít protentokráte omezenou kapacitu míst. Proto si prosím svá místa včas rezervujte prostřednictvím rezervačního formuláře, který najdete zde: http://www.ndm.cz/cz/stranka/436-noc-divadel-2015.html

Budou se konat dvě divadelní procházky za sebou. Začátek procházek je v 19.00 a ve 21.30 hodin u Domu kultury města Ostravy!

UPOZORNĚNÍ: V budově Divadla loutek Ostrava nebude žádný další doprovodný program!