SOUTĚŽ O VSTUPENKY DO DIVADLA

10/02/22

Premiéra nové pohádky na motivy z Valašska Smrt na hrušce se blíží. A protože zkoušení pohádky je radostné a veselé, rozhodli jsme se, že se s vámi o kousek té radosti podělíme a vyhlásíme pro vás v souvislosti s naší premiérou soutěž o vstupenky. Tož!

Soutěž je to úplně jednoduchá: Budete doma kreslit a my vybereme z obrázků, které vložíte na našem facebookovém profilu do komentářů pod příspěvek ohlašující soutěž, výherce, který pak vyhraje vstupenky na naši novou pohádku.

Jak hrát? V naší pohádce je tím, kolem čeho se vše točí hruška, která má plody sladké jako med. Ta hruška patří chalupnici Kače, která si úrodu bedlivě hlídá před zatracenými ogařišky a běda tomu, kdo se kolem hrušky jen šustne. Kača totiž získala od Pohřebenáře zaklínadlo a nebojí se ho v pravou chvíli použít. Tajemné zaklínadlo dokáže na hrušku přilepit dokonce i Smrt. A to se teprve začnou dít divy! A tady je prostor pro vás. Co myslíte? Koho nebo co ještě takové zaklínadlo na hrušku přilepí? Sedněte si doma se svými dětmi a povídejte si o takové kouzelné hrušce. Zeptejte se jich, co si myslí, že by se mohlo na tu hrušku všechno přilepit a nechejte je nakreslit obrázek takové očarované hrušky se vším, co se na ní díky zaklínadlu přilepilo. Hotový obrázek pak vložte pod příspěvek na facebooku společně se jménem dítěte (stačí křestní jméno) a jeho věkem. Podstatné je, že obrázek musí vytvořit děti a vy jej vložíte.

Vkládat obrázky můžete do středy do 23. února.

Ve středu odpoledne vybereme výherce. Soutěžíme o vstupenky buď na premiéru nebo na reprízu, podle možností výherce a domluvy s námi. Výherce si s sebou může vzít maminku nebo babičku, třeba taky tatínka nebo dědečka a přijít se podívat na naši novou pohádku.

Těšíme se na vaše obrázky!

Partnerem soutěže je agentura [AdVisio], které moc děkujeme za pomoc s uspořádáním soutěže. Na to co dělají, se můžete podívat také na jejich webu: www.advisio.cz

Pokud potřebujete podrobně znát obecná pravidla, podle kterých se řídí naše soutěž, najdete je zde: Pravidla soutěží