Novinky

NEHRAJEME DO 3. LISTOPADU

20/10/20

Milí diváci, v tuto chvíli je jisté, že nebudeme hrát pro veřejnost i pro školy minimálně do konce nouzového stavu, tedy 3. listopadu. Představení Muminci: Čarodějův klobouk 1. listopadu je ZRUŠENO. Vstupenky můžete vrátit na pokladně nebo napsat na e-mailovou adresu podatelna@dlo-ostrava.cz. Tam zašlete kopii vstupenky, č. účtu a kód banky, na který zašleme vratku za vstupné. Zároveň POZASTAVUJEME prodej vstupenek na listopad. Věříme, že budeme moci prodej brzy znovu rozjet. Dávejte na sebe pozor a zůstaňte doma, ať se můžeme brzy zase společně setkávat!

MAJÁK ČESKÉ KULTURY SVÍTÍ I U NÁS

12/10/20

Dnes, 12. 10. 2020 rozsvěcíme spolu s ostatními kulturními subjekty majáky české kultury. Symbol sounáležitosti kulturních institucí a subjektů. Svítíme na znamení, že kulturu nenecháme ztroskotat. #majakceskekultury #kulturunezastavis Za touto pěknou symbolickou akcí stojí Cirk La putyka a my se s radostí připojujeme a svítíme pro vás tam, kde bychom jinak hráli.

V NEDĚLI HRAJEME V ŘÍJNU NAPOSLED

08/10/20

Už se nám to ani nechce psát, ale je to bohužel smutná realita - od pondělí na 14 dní zase zavíráme divadlo. Kdo si chce ještě naposledy užít živé setkání s námi, prosím, přijďte za námi tuto neděli 11. 10.! Budeme pro vás s láskou a radostí hrát: 10:00 a 15:00 Pohádky o mašinkách 10:30 a 15:30 Fuj je to! A naopak rušíme tato představení: 18. 10. Kocourek Modroočko 18. 10. Hrnečku, vař! 22. 10. Bato a Lato 23. 10. Bato a Lato 25. 10. Dášeňka 25. 10. Vyrob si svou loutku Vstupenky si můžete vyměnit nebo si nechat vrátit vstupné. S dalšími informacemi se vám brzy ozveme! Držte se ve zdraví a těšíme se na viděnou v neděli!

Výzva k podání nabídky: Studiová technologie pro zvukovou prvovýrobu DLO

08/10/20

Divadlo loutek Ostrava, příspěvková organizace ve spolupráci s organizátorem eCentre zahajuje výběrové řízení zakázky malého rozsahu na služby s názvem: „Studiová technologie pro zvukovou prvovýrobu Divadla loutek Ostrava“ Lhůta pro podání nabídek končí: 23. 10. 2020, do 12:00 hodin Celá výzva ke stažení ZDE. Rozhodnutí ke stažení ZDE.

AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO ŠKOLY A VEŘEJNOST

24/09/20

Milí diváci, z důvodu pozitivního testování několika členů našeho uměleckého souboru na nemoc COVID-19 dochází k následujícím změnám: VEŘEJNOST Rušíme všechna představení a dílnu pro veřejnost v neděli 27. 9. a 4. 10. Vstupenky si můžete vyměnit či vrátit. ŠKOLY Všechna představení až do 2. 10. jsou zrušena. Dílny se uskuteční. Možnosti vrácení vstupného: - osobně v pokladně DLO - na e-mailovou adresu podatelna@dlo-ostrava.cz zašlete kopii vstupenky, č. účtu a kód banky, na který zašleme vratku za vstupné.

ZMĚNA PROGRAMU!!

17/09/20

Milí diváci, z důvodu pozitivního testování jednoho z našich herců budou v následujících dnech v našem programu tyto změny: NEDĚLE 20. 9. 10:00 Dášeňka – ZRUŠENO 15:00 Plasťáci útočí – ZRUŠENO PÁTEK 25. 9. 17:00 premiéra Utíkej, myško, utíkej! – ZRUŠENO NEDĚLE 27. 9. 10:00 Utíkej, myško, utíkej! – ZRUŠENO 10:00 Dílna pro veřejnost – ZRUŠENO Možnosti vrácení vstupného: - osobně v pokladně DLO - na e-mailovou adresu podatelna@dlo-ostrava.cz zašlete kopii vstupenky, č. účtu a kód banky, na který zašleme vratku za vstupné. INFORMACE PRO ŠKOLY Ode dneška až do 25. 9. 2020 rušíme veškerá představení a dílny pro školy. Naše obchodní referentky v sekci náboru jsou k dispozici pro bližší informace....

Výzva k podání nabídky: Ostraha objektů

10/09/20

Divadlo loutek Ostrava, příspěvková organizace ve spolupráci s organizátorem eCentre zahajuje výběrové řízení zakázky malého rozsahu na služby s názvem: „Ostraha objektů pro Divadlo loutek Ostrava na období 2020/2021“ Lhůta pro podání nabídek končí: 30. 9. 2020, do 11:00 hodin Celá výzva ke stažení ZDE. Rozhodnutí ke stažení ZDE.

KONKURZ - lektorka umělecko-vzdělávacích programů

08/09/20

Divadlo loutek Ostrava vypisuje konkurz na lektorku umělecko-vzdělávacích programů. Nabízíme tvůrčí práci při vedení vzdělávacích loutkářských dílen pro děti MŠ, žáky ZŠ a SŠ a rodiče s dětmi, možnost spoluvytváření a dramaturgické přípravy mimořádných akcí pro veřejnost (Noc divadel, Den dětí…), spolupráci v lektorském tandemu, dramaturgickou spolupráci na přípravě prázdninové přehlídky Pimprléto atd. Očekáváme tvůrčí přístup, zájem a chuť se učit a rozvíjet v divadelně-pedagogické oblasti. Předešlé divadelní a pedagogické zkušenosti jsou výhodou. Jde o práci na poloviční úvazek v dopoledních hodinách. Nástup po dohodě. Konkurz se uskuteční 22. 9. 2020 v 8:45 a potrvá zhruba do 12 hodin. Zájemci v rámci konkurzu zhlédnou průběh jedné ukázkové dílny. Prosíme zájemce, aby se na...

U nás je bezpečno! Pro školy i veřejnost!

01/09/20

Milí diváci, moc se těšíme na společné setkávání v nové sezoně a rádi bychom vás ujistili, že děláme maximum pro to, abyste se u nás v divadle cítili bezpečně. V tuto chvíli platí povinnost nosit roušky pouze na naší hlavní scéně. Samozřejmostí jsou bezdotykové desinfekční přípravky, které jsou pro vás připravené na několika místech u hlavní i alternativní scény. Návštěvy školních skupin řeší individuálně kolegyně v sekci náboru, s jakýmikoli dotazy se můžete obracet na Martinu Horklovou (596 100 534, 725 917 535, horklova.dlo@email.cz). Moc se na vás těšíme! Vaše Divadlo loutek

VSTUPENKY NA ZÁŘÍ V PRODEJI!

21/08/20

Prázdniny se pomalu chýlí ke svému konci a my pro vás jži nabízíme vstupenky na zářijová představení! Těšit se můžete na oblíbenou inscenaci pro nejmenší děti s názvem BATO A LATO, na Kocourka Modroočka, Malou Mínu zmlsanou či na dobrodružství psí slečny Dášeňky. Kompletní program a vstupenky najdete ZDE