SI: GOOD NIGHT! | Puzzle Theatre

Puzzle Theatre: GOOD NIGHT! / Dobrou noc!

Kanada / Canada

creation: Csaba Raduly
director: Pavla Mano
set and costume Design: Ivan Stavrev
puppets: Csaba Raduly and Pavla Mano
original music: François Landry and Petya Nedeva
cast: Csaba Raduly

Je pozdě. Čas jít do postele! Ale nám se vůbec nechce…

Postel je nepohodlná, polštář si žije vlastním životem, deka je moc krátká, pyžamo někam uteklo a peřina se rozhodla, že se naučí létat!

Když se nám spát nechce, tak prostě spát nebudeme!

Inscenace Good Night! je poctou dětské fantazii. Podporuje dětskou kreativitu tím, že ukazuje, jak je možné vyjadřovat pocity i myšlenky s použitím pár jednoduchých předmětů a spousty představivosti. Děti baví objevovat, jak se z každodenních objektů mohou stát postavy s vlastní zábavnou osobností.

Divadlo Puzzle bylo založeno v Bulharsku, ale v roce 2004 se přestěhovalo do Montréalu. Má vlastní jedinečný styl, který vychází z mnoha různých divadelních žánrů, včetně divadla živých herců, divadla objektů i loutkového divadla. Své renomé si vydobylo svým barvitým kombinováním různých stylů a širokou paletou vyjadřovacích možností. Dává publiku možnost volně interpretovat to, co není vysloveno, vytvářet si vlastní spojení mezi jednotlivými myšlenkami a procítit to, co není explicitně řečeno. Divadlo Puzzle vystupovalo po celé Kanadě, v Evropě i v Asii. Good Night! je jeho nejnovější inscenace.

3 +
35 min
nonverbal
hlavní scéna / main stage