SI: MEIN KIND | Svironi Fantasy Theatre

Svironi Fantasy Theatre

Izrael / Israel

Mein Kind - The fantastic cabaret of The Dictator´s Mom / Mein Kind – Fantastický kabaret diktátorovy mámy

written and performed by: Michal Svironi
dolls, accessories, and costume: Oksana Ianovitzki & Leonid Elisov
low tech: Yuval Kedem
original music and artistc collaboration: Ofir Nahari 
music production and mix: Matan Biton
original songs: Michal Svironi
light design: Jonatan Tal

Fašistická komedie s loutkami,klaunem, stand-upem a písněmi, která vypráví příběh matky, jejímuž synovi je souzeno stát se monstrem!

Inspirováno skutečným dětstvím nejhorších diktátorů 20. století.

Michal Svironi představuje publiku vizuálně okouzlující svět fantazie. S velkou originalitou a humorem převádí tragické téma do roviny satiry, která pokládá zásadní otázky o roli rodičů, vzdělání a zodpovědnosti.

Autorkou inscenace je Michal Svironi – dramatička, loutkářka, komediantka a klaun.

Svironi je přední nezávislá divadelnice z Tel Avivu. Za posledních 15 let vystupovala ve 20 zemích po celém světě (v Evropě, na Blízkém východě a v Africe). Její divadelní jazyk je osobitý a přitom humorný a komunikativní a využívá různé žánry.

Michal Svironi vystudovala École Jacques Lecoq na Sorbonně pod vedením klauna Erica Blueta a loutkáře Francoise Lazara. Její divadelní tvorba je neustálým hledáním inovativních způsobů, jak zpodobnit hluboké psychologické procesy a vytvořit z nich divadelní událost.

Její svět je poetický a abstraktní,absurdní a pichlavý. Její vnitřní i venkovní inscenace se vyznačují výrazným zapojením interaktivity a mísením výtvarného umění,cirkusu a loutkářství. Hledejte magii života a jeviště s hlavou v oblacích a nohama na zemi!

15+
60 min
anglicky / English
Stará aréna/ Old Arena