WHITE COFFEE

V RÁMCI FESTIVALU DIVADLO BEZ BARIÉR 2014

WHITE COFFE

 

Divadlo Unlimited

 

Černobílá komedie o všem, co se vás týká

 

Rasismus, xenofobie, intolerance a předsudky v provokativní autorské inscenaci týmu z Maďarska, Sedmihradska, Polska,Slovenska a Česka, inspirované osobními zážitky maďarských herců studujících v Rumunsku.

Vynikající režisérka Lucie Málková představila na poslední Divadelní pouti bez bariér strhující drama z muslimského světa Svatá země s Ondřejem Pavelkou a Igorem Orozovičem v hlavních rolích a sklidila na festivalu jeden z největších úspěchů. V DLO inscenovala Sofiin svět a Šíleně smutnou princeznu. Na letošním festivalu máme možnost vidět výsledek její práce založené na improvizaci s mezinárodním týmem herců, které poznala při práci v Maďarsku, které se jí stalo druhou vlastí. Inscenace má silnou výtvarnou a hudební složku a výrazné rysy autorsko-hereckého divadla vznikajícího na základě osobních zpovědí a improvizací.

 

Divadlo Unlimited vzniklo v roce 2007 jako volné sdružení režisérů a dramaturgů, kteří absolvovali DAMU pod vedením Jana Nebeského, Darii Ullrichové, Evy Salzmannové a Aloise Švehlíka.

 

 

V pondělí 29. září v 16 hodin  

alternativní scéna DLO

 

 

Od 14 let

cca 90 minut