Mimořádné akce

Den dětí s kocourkem ModroočkemVětšinou se říká, že když kočka není doma, myši mají pré. U nás v divadle to ovšem bude – jak jinak – úplně naopak. Na přelomu května a června se nám totiž sejdou dvě krásné oslavy – Mezinárodní den dětí a 300. repríza populárního představení...
3+
PIMPRLÉTO: Obušku z pytle ven! / Těšínské divadloZnámá pohádka v loutkovém provedení, ve které tři dary přinesou štěstí dvěma milým lidem.
3+
PIMRPLÉTO: Pískomil se vracíVtipné texty a našlápnuté písničky pro aktivní děti a jejich ještě aktivnější rodiče.
3+
PIMPRLÉTO: Bajaja/ Divadlo Víti MarčíkaV tomto příběhu musí urazit princ Bajaja nesnadnou cestu za poznáním, že kdo miluje, má život věčný.
4+
PIMPRLÉTO: Muzeum zlobidel/ Divadlo PIKIInteraktivní divadelní procházka po muzeu zlobivých dětí s legračním profesorem Samojedem.
6+
PIMPRLÉTO: Z tajného deníku Smolíčka Pé/ Studio DamúzaPohádka s loutkami a živou hudbou pro malé diváky a s nadsázkou pro ty o něco starší.
6+
NDM: Řeči léčíNÁRODNÍ DIVADO MORAVSKOSLEZSKÉ uvádí na alternativní scéně DLO ŘEČI LÉČÍ Christopher Hampton Jung + Freud x Spielreinová = nebezpečná metoda Píše se rok 1904 a Carl Gustav Jung pracuje jako klinický psycholog ve švýcarském Burghölzli. Jeho žena Emma...
15+
NDM: TerorNÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ uvádí na alternativní scéně DLO TEROR Ferdinand von Schirach Morální dilema na miskách vah Dvouhodinové drama ze soudní síně, kde se diváci stávají porotou a na závěr hlasují, zda má být obžalovaný odsouzen či...
15+
PIMPRLÉTO: Vítězné svině/ Buchty a loutkyLoutkové představení pro dospělé na motivy povídek Ladislava Klímy. Ostravská premiéra pražské loutkové novinky. 
15+
PIMPRLÉTO: Kreativní dílnyNabídka letního programu pro děti z příměstských táborů, školek s prázdninovým provozem, pro střediska volného času a speciální zařízení.
Rodiny