Mimořádné akce

PIMPRLÉTO: Obušku z pytle ven! / Těšínské divadloZnámá pohádka v loutkovém provedení, ve které tři dary přinesou štěstí dvěma milým lidem.
3+
PIMRPLÉTO: Pískomil se vracíVtipné texty a našlápnuté písničky pro aktivní děti a jejich ještě aktivnější rodiče.
3+
Pískomil se vrací, TRENKY TOUR - koncertKapela Pískomil se vrací je známá živelnými koncerty, které baví děti i rodiče. Autoři písniček se dříve podíleli na projektu Kašpárek v rohlíku. Pískomil koncertuje již šestou sezónu, vydal několik alb a v současné době patří ke špičce rodinné...
3+
PIMPRLÉTO: Bajaja/ Divadlo Víti MarčíkaV tomto příběhu musí urazit princ Bajaja nesnadnou cestu za poznáním, že kdo miluje, má život věčný.
4+
PIMPRLÉTO: Muzeum zlobidel/ Divadlo PIKIInteraktivní divadelní procházka po muzeu zlobivých dětí s legračním profesorem Samojedem.
6+
PIMPRLÉTO: Z tajného deníku Smolíčka Pé/ Studio DamúzaPohádka s loutkami a živou hudbou pro malé diváky a s nadsázkou pro ty o něco starší.
6+
PIMPRLÉTO: Vítězné svině/ Buchty a loutkyLoutkové představení pro dospělé na motivy povídek Ladislava Klímy. Ostravská premiéra pražské loutkové novinky. 
15+
PIMPRLÉTO: Kreativní dílnyNabídka letního programu pro děti z příměstských táborů, školek s prázdninovým provozem, pro střediska volného času a speciální zařízení.
Rodiny
PIMPRLÉTO: Uličnický blázinec / Divadlo KvelbNa předem dané trase v centru města natrefíte na velké loutky a prapodivnou čtyřkolku. Startujeme (a finišujeme) u divadla. 
Rodiny